Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Referencje – Partner Serwis

Referencje

Szczegółowe referencje udostępniane są na życzenie Klienta.

O jakości oferowanych przez nas usług świadczy zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci naszej firmy, między innymi:

Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej


Firma prowadzona jest w sposób nowoczesny, dostosowany do obecnie panujących standardów.

Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej


Dotychczasowa współpraca z firmą Partner oceniamy bardzo dobrze. Prace wykonywane są w terminie z zachowaniem należytej jakości i staranności przy użyciu sprzętu oraz środków chemicznych o wysokim standardzie.

Kierownik sekcji usług specjalistycznych

LOT AMS


Dochowane były warunki kontraktowe i nie występowała konieczność przypominania o zatwierdzonym obustronnie harmonogramie świadczonych usług.

Kierownik zespołu bezpieczeństwa bazy

LOT AMS


Z przyjemnością polecam firmę Partner tym wszystkim, którzy chcą mieć usługi związane z utrzymaniem czystości na wysokim poziomie.

Kenpol

Kenpol Zarządzanie Nieruchomościami


Firma Pana Krzysztofa Bąkowskiego jest godną polecenia do nawiązania umowy, gdyż gwarantuje dobrą współpracę oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami

NAPOLLO Management Sp. z o.o.


Wszystkie prace, prowadzone są w sposób dobrze zorganizowany i nadzorowany, nie kolidujący z pracą naszych pracowników i klientów oraz zrealizowane w uzgodnionym wcześniej terminie. Firmę PARTNER Krzysztof Bąkowski oceniamy jako solidnego i terminowego kontrahenta.

Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej


Poza rzetelnym wykonywaniu obowiązków wynikających z zapisów umowy,… najbardziej odpowiada nam szybkość reakcji na niespodziewane, losowe zdarzenia.